Opinie

 • Aneta D.

  05 marzec 2012, 16:58
  ;) Sztuka jest po to by ludzie nie doszukiwali się co w tej pracy należy dostrzec , jest po to by rozumieć to co chce nam przedstawić autor. Według mnie to własnie uczyniłeś lekka sympatyczna tematyka i ogromny talent i potencjał barwo :) Działaj prężnie do przodu i byś zrobił wystawę swych prac :)
  Zapraszam na moją stronę może zainspiruje Cię także cos takiego kuczer.zabookuj.eu
  Pozdrawiam
 • Mariusz , Gdynia

  17 styczeń 2012, 10:28
  odwiedziłem właśnie Twoją stronę i nie podejrzewałem nawet, że czeka mnie tyle radości a tego właśnie doświadczyłem oglądając Twoje pełne ekspresji, tajemnicy, niesłychanie nasyconych barw obrazy. Bardzo podobają mi się "Ludzie", "Tańczący" i chyba najbardziej "Oko", które jest zadziwiające, zastanawiające, pełne tajemnicy...wszystkie zresztą podobają mi się.Gratuluję talentu!!! Pozdrawiam serdecznie.
 • DziwnyMANN

  28 grudzień 2011, 11:14
  Hymmm. Prace bardzo ciekawe , miłe dla oka. Może w końcu pojawi się artysta ''robiący'' sztukę dla sztuki bez dopisywania dziwnych ideologii do prac , wymuszonego przekazu. Tak więc młody człowieku obyś tworzył sztukę dla przyjemności i dla samego aktu tworzenia i dzielił sie z szerszą publicznością swoimi emocjami bez zbędnych banalnych opisów prac. Żyj i twórz dla SIEBIE.
 • Peter Willis

  21 grudzień 2011, 00:35
  Congratulations! It's a very good web site and fun to explore. I specially like the painting "Lollipop". Happy Christmas from both of us here in London.
  Peter & Haremi.
 • kb

  14 grudzień 2011, 17:24
  Filozof ,Artysta, i człowiek o duzym sercu i wrazliwosci! gratuluje pieknych prac i slicznej stronki!!!